Спортивна майстерність в пам’яті великих: вихованка Арцизької ДЮСШ здобула срібло на чемпіонаті з дзюдо

0 коментарів 12609 переглядів

Вихованка Арцизької ДЮСШ здобула ІІ місце на відкритому чемпіонаті ГО “ВФСТ” в місті Чернівці. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Арцизьку громаду.

У місті Чернівці завершився відкритий чемпіонат ГО “ВФСТ” з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження. Захід відбувся в пам’ять майстра спорту Степана Кінащука.

Серед учасників цього захоплюючого спортивного події визначилася талановита вихованка Арцизької ДЮСШ, Софія Колєснік. Молода спортсменка продемонструвала вражаючі навички та визначилася на почесному ІІ місці у своїй ваговій категорії.

До відома, Степан Кінащук – відомий український спортсмен. Брав участь у змагання із дзюдо та вільної боротьби, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, неодноразовий переможець міжнародних змагань.

Спортивна майстерність в пам'яті великих: вихованка Арцизької ДЮСШ здобула срібло на чемпіонаті з дзюдо