Сьогодні Сарата проведе в останню путь Героя Артура Іванова: розклад траурної церемонії

0 коментарів 26919 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Страшний літопис російсько-української війни пишеться кров’ю і життями наших мужніх Захисників, невтішним болем втрати рідних і близьких. До лав небесних захисників на початку грудня приєднався хоробрий воїн, який народився і виріс у Сараті – Артур В’ячеславович Іванов. Незважаючи на те, що більшу частину свого життя чоловік прожив в Одесі, поховають Героя у рідному поселенні сьогодні, 15 грудня. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Саратську селищну раду.

Солдат Артур Іванов народився 3 січня 1977 року. До війни, більше 20 років, він проживав з дружиною в Одесі, разом вони виховали сина, названого на честь батька – Артур. Але чоловік завжди пам’ятав про рідну Сарату, де народився і виріс. Він був лагідним, ніколи не від кого нічого не чекав, не жалівся. Власними силами творив своє життя.

Коли розпочалася повномасштабна агресія, померла, внаслідок інсульту, дружина, а в березні 2023 року Артур Вячеславович був мобілізований до лав ЗСУ. Воїн хоробро захищав свою рідну країну, однак 5 грудня в районі населеного пункту Орлянське, Куп’янського району, Харківської області він загинув на полі бою…

Сьогодні, 15 грудня, Сарата в останнє проводжатиме вулицями селища загиблого Героя Артура Іванова. Рух траурного кортежу розпочнеться о 14 годині від Саратської лікарні, далі за маршрутом: вул.Соборна, Кірха- вул.Ліндла- площа Патріотів – вул.Вокзальна – вул.Млинна- нове кладовище.

Просимо віддати останню шану українському воїну, долучившись до почесного коридору Пам’яті. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, усім, хто розділяє біль жахливої втрати сина, батька, брата. Вічна пам’ять і Вічна Слава мужньому громадянину Української держави, що загинув в боротьбі з клятим ворогом“, – сповістили мешканців у сільській раді.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x