Пройшов шлях від простого солдата до сержанта і зовсім трохи не дожив до свого 40-річчя: завтра Білгород-Дністровський віддасть останню шану Роману Драгушу

0 коментарів 38556 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У боротьбі за свободу та незалежність України віддав своє життя мешканець Білгорода-Дністровського Роман Драгуш. Свій останній бій у складі штурмової бригади захисник прийняв 13 листопада 2023 року біля села Діброва, Северодонецького району, Луганської області. Захисник не дожив до свого 40-річчя менше ніж місяць. Свій ювілей Роман мав відзначити 8 грудня. Про побратима та друга “Бессарабії INFORM” розповів аккерманець, який наразі боронить нашу землю від агресора, Сергій Ростіков.


Як розповів Сергій, вони з Романом були знайомі понад 10 років, а більш тісно почали спілкуватися та співпрацювати у 2015 році. Роман мав активну громадянську позицію і охоче брав участь у різноманітних соціальних і не тільки програмах.

“Ромчик був безвідмовною людиною. Колись у нас був проєкт “Skyfilm” (кінотеатр просто неба – ред.), так от Ромчик взяв на себе звукове оформлення, привозив свої колонки, надавав необхідне обладнання. Він взагалі дуже багато робив для нашого міста. Брав участь у будь-яких соціальних проєктах, які ми робили. Рома був дуже відповідальною і надійною людиною”, – поділився з нами Сергій.

За словами Сергія, Роман Драгуш був небайдужим до життя свого рідного Аккерману: чоловік пильнував роботи, які проводилися на його вулиці, та був обізнаний щодо ситуації у місті в цілому.

“У нього боліло за це місто. Він любив Білгород-Дністровський і відстоював його права, як міг та як вмів”.

Роман був принциповою людиною, і коли розпочалося повномасштабне вторгнення, чоловік, не вагаючись, пішов до військкомату, аби долучитися до лав захисників.

“Він пройшов шлях від простого солдата до сержанта, був командиром відділення. Пізніше його перевели до іншого батальйону, але він подав рапорт та перевівся до штурмового підрозділу. Там же він проходив додаткове навчання. Рома пройшов відбір, його призначили в групу, і вони приїхали на Лиманський напрямок і виконували завдання. На Донбасі був його останній бій… Роман загинув, як справжній чоловік, воїн, батько, який до останнього боровся за те, чим дорожив, і заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя…”

Прощання з Романом Драгушем відбудеться завтра, 23 листопада, о 10.00 біля будівлі міської ради за адресою: Михайлівська, 56. Всіх небайдужих аккерманців закликають утворити для Героя живий коридор біля його домівки по вулиці Лісова, 15 о 8.30.

У Романа Драгуша залишились дружина та двоє дітей.

Друзі хахисника відкрили банку для збору допомоги сім’ї.
Ціль: 200 тисяч гривень. Зробити свій внесок можна за посиланням.
Або перерахувати на номер картки
5375 4112 1137 2979

Колектив «БІ» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким Героя з приводу тяжкої втрати!
Вічна слава Герою! 
guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x