Команда Вилкового здобула 19 медалей на Відкритому Чемпіонаті Одеської області з веслування на байдарках і каное

0 коментарів 26568 перегляду

У суботу, 3 червня, у місті Южне відбувся Відкритий Чемпіонат Одеської області з веслування на байдарках і каное “День Хіміка”, в якому прийняли участь команди Одеси, Южного, Миколаїва, Чорноморська та Вилкове. Веслярі з “української Венеції” привезли зі змагань до рідного міста 19  медалей, з них 9 золотих, 9 срібних і 1 бронзова.

Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на інформацію Вилківської міськради.

Вилківська команда з 6-х спортсменів змагалася на дистанціях 200, 500 і 1000 м в байдарках-одиночках, байдарках-двійках і драгонботі.

Молчанов В’ячеслав став абсолютним чемпіоном у віковій групі “юнаки 2009-2010” в байдарці-одиночці на усіх трьох  дистанціях. Авдєєв Данило – срібний призер на дистанціях 200 м, 500 м і переможець на дистанції К-2 500 м. Овсянников Денис переміг в байдарці-одиночці на дистанції 1000 м, в байдарці-двійці на дистанції 500 м. Якушонок Дмитро став переможцем на дистанції 200 м, і переможець на дистанції К-2 500 м. Пряничников Микола посів друге місце на дистанції 1000 м в категорії “юнаки 2008-2009” та переможець на дистанції К-2 500 м. Наймолодший зі спортсменів Пряничников Ілля став бронзовим призером в байдарці-одиночці на дистанції 500 м в категорії “юнаки 2011-2012 р.н.”

“Проливний дощ посеред дня не завадив спортивним досягненням. А які емоції принесли змагання на драгонботах! Команда ВДЮСШ об’єдналася з командою Одеси і прийшла до фіналу другою. Трохи втомлені, але дуже щасливі повертаємося до рідної школи”, – поділилися враженнями вилківські спортсмени і подякували адміністрації за організацію виїзду на чемпіонат і тренерам за гарну підготовку.