Удосконалено процедуру бронювання військовозобов’язаних – що змінилось

0 коментарів 27891 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Кабінет Міністрів удосконалив процедуру бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, визначивши чіткі терміни етапів процедури. Відтепер процедура від отримання держорганами від підприємств, установ, організацій списків на бронювання працівників до зарахування заброньованих на спеціальний військовий облік має здійснюватися максимум за 25 робочих днів.


Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА.

Зокрема, новими змінами визначено такі терміни:

  • подання органами державної влади, іншими державними органами списків військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час до Генерального штабу Збройних Сил (СБУ, Служби зовнішньої розвідки), – у строк не більше ніж п’ять робочих днів;
  • погодження списків і подання Генеральним штабом Збройних Сил (СБУ, СЗР) до Міністерства економіки – у строк не більше ніж десять робочих днів;
  • ухвалення Мінекономіки рішення про бронювання військовозобов’язаних – у строк не більше ніж п’ять робочих днів;
  • зарахування військовозобов’язаного на спеціальний військовий облік територіальним центром комплектування та соціальної підтримки – у строк не більше ніж п’ять робочих днів.

Зміни до порядку бронювання військовозабовʼязаних працівників почали діяти з 2 травня.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x