Підготовка до сезону жнив: поблизу Кілії проводяться дорожні роботи

0 коментарів 29754 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Проводяться роботи з експлуатаційного утримання дороги Т 16-30 на ділянці від міста Кілія до села Шевченкове. Міський голова закликав водіїв бути уважними під час руху. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”. 


Нагадаємо, ямковий ремонт цієї ділянки проводився у листопаді минулого року. Тоді фінансування забезпечила Служба автомобільних доріг Одеської області, оскільки, не зважаючи на дію гарантії, підрядник відмовився виконувати роботи через порушення правил експлуатації траси, а саме – рух перевантажених фур літньою спекою.

І хоча роботи наприкінці року були проведені якісно – вирізалися великі шматки пошкодженого асфальту аж до основи, після чого заливалися нові шари – дорога знову зазнала ям. І не дивно – у місто щодня направляється великий потік вантажівок, які, на жаль, не завжди дотримуються вагових норм.

Розуміючи, якого перевантаження зазнають дороги до річкових портів, котрі стали спасінням для української економіки, Служба відновлення та розвитку інфраструктури приділяє їм потрібну увагу. Прискорюють процес звернення від міської влади.

За словами голови Кілійської ТГ, його підлеглими фіксуються усі дефекти на дорогах, аби вони вчасно були виправлені. Надалі інформація передається до Служби. Особливі зусилля для початку ремонту були докладені напередодні сезону жнив.

“Міська рада тримає на контролі стан дороги! Дякую Службі відновлення, за постійну і оперативну роботу в даному питанні!
Це особливо важливо перед жнивами ранніх зернових культур”, – прокоментував голова Кілійської громади Вячеслав Чернявський.

Підготовка до сезону жнив: поблизу Кілії проводяться дорожні роботи

Підготовка до сезону жнив: поблизу Кілії проводяться дорожні роботи

Підготовка до сезону жнив: поблизу Кілії проводяться дорожні роботи

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x