Боксерка з Арцизу виборола “срібло” на міжнародному турнірі з боксу серед жінок у Туреччині

0 коментарів 13662 переглядів

З 23 по 30 квітня у місті Чешмі провінції Ізмір (Туреччина) відбувся 1-ий Міжнародний турнір з боксу серед жінок. Від України у змаганні брали участь троє дівчат. Серед них – Анастасія Коваленко з Арцизу.

Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на інформацію Арцизької міської ради.

За підсумками змагань Анастасія зайняла ІІ-є місце, поступившись у фіналі більш досвідченій та іменитій суперниці.

«Настя поступилася дворазовій чемпіонці Європи та Світу, переможниці Європейських Ігор та фіналістці Олімпійських Ігор Бусі Наз Чакіроглу 1996 р.н. Досвіду зустрічей із такими досвідченими суперницями у Насті ще не було. Але це її не збентежило, вона намагалась рішуче діяти та володіти ініціативою, але досвід — є досвід…і , вісім років різниці не компенсувати в питаннях майстерності, в результаті поразка Насті. Однак, Анастасію дана поразка не засмучує. Вона зробило дівчинку більш загартованою і сильнішою, додала мотивації, кличе рухатися вперед, неухильно вдосконалюватися і боксувати, боксувати, боксувати…», – розповідає перший тренер спортсменки, тренер-викладач відділення боксу Арцизької ДЮСШ Владислав Лозанюк.

Попереду Настю чекають збори у країні, змагання у Польщі, запрошення до Англії на збори.