Бессарабські спортсмени не втомлюються прославляти Україну: борець з Тарутиного здобув «золото» чемпіонату Європи

0 коментарів 14769 переглядів

Вихованець Тарутинської ДЮСШ, член збірної команди Одеської області та України з вільної боротьби Василь Михайлов здобув «золото» чемпіонату Європи у ваговій категорії до 79 кг, який проходив у столиці Хорватії.

Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на інформацію Тарутинської селищної ради.

27-річний спортсмен став володарем другої в кар’єрі нагороди континентального ґатунку після бронзи (2020) і вперше зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу пошани Чемпіонату Європи.

У фінальних змаганнях Василь відпрацював грамотно і виважено та переміг чемпіона Європи-2022 Георгіоса Кугіумцідіса з Греції з рахунком 3:1.

На честь перемоги тарутинця в хорватському Загребі прозвучав Гімн України. Горді за нашого земляка, який в черговий раз довів світові, що українці – нація переможців.