В Арцизькій громаді проведуть масштабний конкурс з озеленення: переможець виграє туристичну поїздку по Україні

0 коментарів 9747 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Арцизькій громаді планують провести масштабний конкурс з озеленення територій громади. Переможцю обіцяють подарувати туристичну поїздку по Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив міський голова Сергій Парпуланський, передає Бессарабія INFORM.


До  участі запрошують організації та установи всіх форм власності.

“Цією подією хочемо надихнути мешканців Арцизької громади взяти участь у процесі створення затишку та краси на вулицях наших населених пунктів”, – підкреслив мер.

Конкурс триватиме впродовж року: з березня 2023 по березень 2024 року. Це довгостроковий захід, який має на меті не тільки висадку і оформлення еко-простору, а й збереження насаджень та дбайливий догляд за ними протягом року.
  Для участі у конкурсі потрібно:
1. Надіслати заявку на участь у конкурсі на електрону адресу it.arsirada@gmail.com , в якій вказати назву організації, контактну особу для зв’язку, кількість працівників, бажану ділянку для озеленення та перелік саджанців, зелених насаджень, які плануєте висадити (враховуючи кліматичні умови регіону).
2. Після отримання заявок організатори конкурсу зв’яжуться з вами для узгодження обраної території для озеленення.
Варто підкреслити, що заявки на участь у конкурсі приймаються до 20 березня 2023 року.
Після реєстрації учасників буде додатково анонсовано про початок конкурсу.
Спеціально до конкурсу Арцизька міська рада закупить понад 4000 саджанців молодих дерев та кущів та зареєстровані у конкурсі організації за бажанням зможуть отримати від міської ради підтримку – саджанці дерев та кущів.
Оцінювати творчий підхід до благоустрою ввіреної ділянки, створення єдиної концепції простору, якість посадки буде спеціальна комісія через рік після висадки зелених насаджень.
Критерії оцінювання :
Сучасність.
Функціональність.
Естетика озеленення.
Якість рослин та догляд за ними.
Оригінальність, неповторність ідеї.
Кожен критерій буде оцінюватися шкалою від 0 до 10 (0 – мінімальна оцінка, 10 – максимальна оцінка).
“Організація, яка найбільш креативно підійде до оформлення еко-простору та виконає всі умови конкурсу, виграє туристичну поїздку колективу по Україні – “поїздка Перемоги” від міського голови”, – зазначив Сергій Парпуланський.
Учасники, які займуть 2 та 3 місце, отримають цінні призи від Арцизької міської ради.
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии