Підробки розліталися по всій Україні: на Одещині викрили масштабне виробництво “елітної” парфумерії

0 коментарів 10881 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Правоохоронці викрили та припинили діяльність злочинної групи, яка займалася підпільним виготовленням парфумів під маркуванням відомих світових брендів. За даними слідства, на території регіону, діяла група осіб, яка налагодила незаконне масове виробництво контрафактної парфумерної продукції та підробної поліграфічної пакувальної продукції до неї.


Як повідомили у Одеській обласній прокуратурі, парфумерію ділки реалізовували на території Одещини та інших регіонах України через спеціально створений телеграм-канал і одну із кур’єрських служб доставки. Також оптова та роздрібна реалізація парфумів здійснювалась з торгових точок на промринку «7-й кілометр».

Під час обшуків вилучено понад 40 тис флаконів, загальним об’ємом 2 тис літрів, а також ящики готової контрафактної парфумерії, обладнання для її виготовлення, пакувальні матеріали, марковані логотипами світових брендів на загальну суму понад 69 млн гривень.

Також у фігурантів вилучено товари без марок акцизного податку: тютюн для кальяну, близько 280 тисяч упаковок та більш як 700 кілограмових банок з тютюном на суму понад 31 млн гривень.

Загальна вартість вилученої «продукції» становить понад 100 млн гривень.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється за фактом незаконного використання знака для товарів і послуг (ч. 3 ст. 229 КК України).

Підробки розліталися по всій Україні: на Одещині викрили масштабне виробництво "елітної" парфумерії
Підробки розліталися по всій Україні: на Одещині викрили масштабне виробництво "елітної" парфумерії Підробки розліталися по всій Україні: на Одещині викрили масштабне виробництво "елітної" парфумерії Підробки розліталися по всій Україні: на Одещині викрили масштабне виробництво "елітної" парфумерії
Підробки розліталися по всій Україні: на Одещині викрили масштабне виробництво "елітної" парфумерії
Підробки розліталися по всій Україні: на Одещині викрили масштабне виробництво "елітної" парфумерії

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x