В Ізмаїлі стався спалах захворюваності на гострі кишкові інфекції

0 коментарів 16983 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Активне зростання захворюваності на гострі кишкові інфекції спостерігається у місті Ізмаїл, де за тиждень до лікарів звернулися 10 школярів Ізмаїльської гімназії №10. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на ДУ “Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”. 


Зазначається, що спалах торкнуся учнів та педагога початкової школи. Захворіло 10 осіб з попереднім діагнозом «Гострий гастроентероколіт», з них 9 учнів початкових класів та вчителька. Госпіталізовано до стаціонару 5 осіб, інші хворі були виявлено активно та лікуються амбулаторно.

Для встановлення джерела та факторів передачі в осередку захворювання відібрано змиви з об’єктів довкілля, лабораторно обстежені хворі та контактні особи. За результатами вірусологічних досліджень матеріалу від хворих у 2-х хворих виділено норовіруси. Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.

Загалом захворюваність на гострі кишкові інфекції по області, порівняно з попереднім тижнем, залишилась практично на рівні. Аналогічна ситуація спостерігалась як серед дорослих, та і серед дітей до 17 років.
В структурі захворюваності, як і зазвичай, основна питома вага припадала на дітей – до 64% і найуразливішою залишалась вікова група 1-4 роки (56%).

Обсуждение закрыто.