Фонд держмайна готує Білгород-Дністровський порт до продажу

0 коментарів 13041 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Фонд держмайна готує “Білгород – Дністровський” порт до приватизації. Про це під час візиту на підприємство розповів Перший заступник Голови Фонду держмайна Дмитро Кліменков, повідомляє сайт ФДМ.


Як зазначили у відомстві, це другий порт, який ФДМУ приватизує цього року.

Білгород-Дністровський морський торговельний порт розташований на західному березі Дністровського лиману, розміщується на 59 гектарах основної виробничої території порту та понад 5 гектарах території портового пункту Бугаз, розташованому в селищі Затока.

З травня минулого року підприємство почало відвантаження зернових, розпочало перевалку залізорудних окатків та перевантаження металопродукції. Завдяки цьому порт повернувся до життя, але потребує подальших значних фінансових вкладень.

Відновлення повноцінної діяльності можливе лише із залученням значних інвестицій, адже підприємство було збитковим ще до повномасштабного вторгнення, мало борги із заробітної плати та перед бюджетами різних рівнів. Попередня приватизація активу мала відбутися ще у квітні 2022 року.

Нагадаємо, в січні ФДМУ провів перший за часів незалежності України приватизаційний аукціон порту, який приватизували за рекордні 200 млн гривень. Ціна за актив зросла у більш ніж в 3 рази.

Фонд держмайна готує Білгород-Дністровський порт до продажу

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту