Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Рені Ігорю Плєхову

0 коментарів 48978 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


ВАКС обрав запобіжний захід міському голові Рені, якого викрили на одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.


За рішенням суду до Ігоря Плєхова застосовано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1,342 млн грн. При цьому затримали його за підозрою в отриманні хабара 50 тис. доларів США, що за курсом НБУ близько 1,8 млн гривень.

Крім того його зобов’язали прибувати за кожною вимогою до детектива, прокурора та суду, а також не відлучатися без дозволу із міста проживання або повідомляти про його зміну.

Також мер Рені має утримуватися від спілкування з іншим підозрюваним у справі та свідками та здати паспорт для виїзду за кордон.

Нагадаємо, за даними слідства, депутат ради Іван Подойлов, який одночасно обіймає посаду голови постійної комісії, що займається, зокрема, земельними питаннями, діючи за попередньою змовою з міським головою отримав частину неправомірної вигоди в сумі 50 тис. дол. США від підприємця за забезпечення передачі йому в оренду земельної ділянки комунальної власності площею близько 2,5 га.

Загальна сума неправомірної вигоди, про надання якої прохали посадовці, становила 100 тис. дол. США.
Дії Ігоря Плєхова та Івана Подойлова кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту