Українська економіка скоротилася більш ніж на третину через війну

3 коментаря 7776 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Атаки росії на об’єкти енергетичної інфраструктури, блокування портів і пошкодження металургійних заводів, масове руйнування інфраструктури, зокрема залізничного та інших сполучень із сусідніми країнами, дорожньої мережі та мостів призвело до того, що економіка України у 2022 році скоротилася на більш ніж 35%. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на звіт ООН.


Через російське вторгнення українська економіка скоротилася більш ніж на 35%, а щомісячний дефіцит бюджету України оцінюється в 5 млрд доларів.

Йдеться про те, що порушено виробничу і торговельну діяльність, є великі втрати робочої сили через міграцію або призов до армії.

Економісти зазначають, що перспективи української економіки у поточному та наступному році будуть залежати від багатьох факторів, зокрема, від припинення бойових дій і початку відновлювальних робіт.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

    ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇ 😉

  • Аноним

    Та пишите проще – в ЖОПЕ! И совсем не из за СВО! а по своей генетической-врожденной безмозглости.

  • Пригожин, Евгений Викторович

    И тут до сих пор нихуя от игнатович рубляди… Вут, курвища старая! Кувалду марать только неохота об падаль сию гнилозубо-рогатую, + еще и “людей” тут у меня больше, считай, и нету – из тех, что могут чего накорябать… 🙁

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту