Стало відомо, яка кількість мешканців Одещини отримала вакцинацію від ковіду та скільки наразі хворих на нього

2 коментаря 15498 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Одеській області наразі 270 людей госпіталізовано з діагнозом коронавірус. Про це повідомили в ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». Разом з цим фахівці поділилися статистикою щодо вакцінації, – передає “Бессарабія INFORM”. 


«В стаціонарі наразі проходять лікування 278 осіб. На ШВЛ, в Одеській міській інфекційній лікарні, знаходиться 1 людина. В регіоні затверджено 28 закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19: 10 закладів першої хвилі і 18 — другої. В цих лікарнях, для надання допомоги пацієнтам з короновірусною інфекцією, розгорнуто 3770 ліжок. Всього ж в області 5178 ліжок, які повністю забезпечені киснем за рахунок централізованого кисню та концентраторів: маємо 2767 точок централізованого кисню та 2411 ліжок з концентраторами. На сьогодні встановлені та введені в експлуатацію 30 кисневих станцій» — зазначила директор Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар’єва.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА, наразі в Одеській області епідситуація стабільна. На Одещині вакциновано майже 50% дорослого населення: одну дозу отримали 908 999 осіб, а 909 614 мешканців Одеси та області — повністю вакциновані. Першу бустерну дозу отримали 223 тисячі людей і другу бустерну — 13 265.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • ФОРМУЛА российского🇷🇺👃🏻🇷🇺👃🏽 спутника "Безрогий Вельзевул":: 🐖💤🐓💤🐑💤💉☠☠☠☣☣☣♣♣♣

    русня хуже любой zаразы…

  • 🇷🇺🖕🇷🇺🖕🏿🇷🇺🖕🏽🇷🇺👃🏻🇷🇺👃🏽🇷🇺=🐖💤🐓💤🐑

    Главное, шпутником-Бве кацапьим не прививайтесь, даже если найдете! А то будут вам всюду мерещиться рога – как нашей старой-новой пидорубляди! 😉

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту