RU UA
RU UA

Одещина отримає цілий день без вимкнень електроенергії: у кожному регіоні України вимірятимуть реальне електронавантаження

1 коментар 11124 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


З 24 січня по 2 лютого у кожному регіоні України проводитимуться режимні виміри погодинного активного електричного навантаження. Для споживачів це означає ціла доба без вимкнень електроенергії.


Про це повідомили в понеділок, 23 січня, одразу декілька операторів системи розподілу.

У повідомленні казано, що у кожному регіоні України протягом найближчих трьох тижнів проведуть виміри реального електричного навантаження.

У разі якщо не буде нових атак, 24 січня світло не вимикатимуть на Полтавщині та Черкащині.

Згідно з розпорядженням Міністерства енергетики, у цей день будуть проведені заміри погодинного активного навантаження на електромережі, щоб отримати точну інформацію про обсяги реального споживання регіону.

Від виміряних величин залежатимуть майбутні ліміти, і ці дані будуть вихідними під час формування графіків обмежень.

Виміри електричного навантаження проведуть у всіх регіонах країни, для того, щоб мати реальну картину прогнозованого споживання в кожному регіоні. Коли такі виміри проводитимуть на Одещині — поки що невідомо.

До 10 лютого оператори систем розподілу повинні відзвітувати перед Укренерго та Міненерго. Відтак інформація про погодинне активне електричне навантаження стане основою для перегляду лімітів для кожного регіону окремо.

Коментарі
  • Пригожин, Евгений Викторович

    А тут “поработать”, игнатович рублядь?! С сего момента не засчитается, хоть стихами строчи, – заруби на себе на сифилитическом шанкре! 😉

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована