Безпрецедентну оборонну підтримку Україні обіцяють надавати дев’ять країн світу

0 коментарів 13743 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Дев’ять країн обіцяють надавати Україні безпрецедентну оборонну підтримку для її успіху у відбитті російської агресії та вигнання російських військ з окупованих територій. Про це йдеться у спільній заяві міністрів оборони Естонії, Великої Британії, Польщі, Латвії, Литви і представників Данії, Чехії, Нідерландів і Словаччини, яка отримала назву “Талліннські зобов’язання”.


Зокрема, вони визнають, що озброювати Україну для витіснення Росії з окупованої української території так само важливо як і озброювати українців для оборони тієї території, яка перебуває під українським контролем.

“Разом ми продовжимо підтримувати Україну, аби перейти від спротиву до вигнання російських сил з української території. Шляхом об’єднання союзників і партнерів, ми забезпечуємо, що зростання глобальної військової підтримки буде максимально стратегічним і скоординованим”, – йдеться у спільній заяві.

При цьому, наголошується, що новий рівень необхідної бойової потуги можна лише досягнути шляхом сполучення потенціалу основних бойових танків, засобів протиповітряної і протиракетної оборони, які діятимуть спільно з групами дивізійної артилерії, а також високоточним вогневим наведенням, яке допоможе вражати логістичні і керівні пункти на окупованих територіях.

“Тому, ми зобов’язуємося колективно добиватися постачання безпрецедентного набору пожертвувань, у тому числі танків, важкої артилерії, протиповітряної оборони, боєприпасів і бойових машин піхоти для оборони України”, – наголошується у заяві.

У цьому зв’язку, сказано, що ця значна допомога надходитиме з національних армійських запасів і ресурсів, що “ілюструє спільне розуміння серйозності ситуації і нашої налаштованості негайно збільшувати і пришвидшувати підтримку для України”.

Водночас, схвалюючи ці “Талліннські зобов’язання”, дев’ять країн відправляються на засідання Контактної групи з питань оборони України (“Рамштайн-8”), яке відбудеться завтра, 20 січня, на авіабазі “Рамштайн”, а також наполегливо закликають інші країни наслідувати приклад і зробити їхній власний внесок підтримки для того, аби якомога скоріше забезпечити перемогу України на полі бою у 2023 році.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x