RU UA
RU UA

Стали відомі імена фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2023 – які артисти і з якими піснями змагатимуться за право представляти Україну

2 коментаря 13311 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Нещодавно стали відомі імена фіналістів Національного відбору на Євробачення-2023. Великий фінал Нацвідбору відбудеться 17 грудня в укритті.


До фіналу пройшли 10 конкурсантів.

Представляємо вам список претендентів представляти Україну на найпрестижнішому пісенному конкурсі:

Обирати представника на Євробачення-2023 буде трійка суддів – лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя, фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна та переможниця Євробачення-2016 Джамала.

Нагадаємо, пісенний конкурс “Євробачення” в 2023 році повинен був відбутися в Україні, так як в 2022 році його переможцем стала українська група Kalush Orchestra з піснею “Stefania”. Але через розв’язану Росією війну організатори конкурсу вирішили проводити його за межами нашої держави. Було прийнято рішення, що конкурс проведе Ліверпуль (Великобританія) під українським прапором.

Перший півфінал відбудеться 9 травня, другий – 11 травня, а фінал – 13 травня.

Росія і Білорусь в конкурсі не братимуть участі. Ще ряд країн відмовилися від участі через складну економічну ситуацію.

Коментарі
  • Ольга

    Хм, интересно, а что же значит в переводе с английского в целом и его американского варианта – в частности – слово “КРУТb”? А “TVORCHI”? А “Demchuk”?! 😉 А так, пятую графу паспорта отменили уж давно 😀

  • Олег

    И как понять, есть ли среди них хоть один украинец? По именам и названиям – американцы, англичане и прочие англоговорящие личности.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована