RU UA
RU UA

У Білгороді-Дністровському облаштовують місця роздачі питної води: перелік

0 коментарів 14823 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Через відсутність електропостачання жителі Білгорода-Дністровського страждають від нестачі води. Наразі комунальники працюють над створенням графіку подачі живильної рідини. А поки  городянам пропонують робити запаси води, яку роздаватимуть за визначеними адресами. Про це повідомив керівник Водоканалу Олександр Бондаренко.


“Для того, щоб не залишити мешканців нашого міста без води, ми впровадили ряд заходів – створили точки роздачі питної води.  Ці точки будуть працювати цілими днями для громадян, які не спроможні самостійно підійти у ці точки та набрати води, буде діяти диспетчерська служба, яка прийматиме заявки, а наші контролери будуть доставляти воду.

Як розповів Олександр Бондаренко, набрати воду можна за адресами: Перемоги, 5 Декабристів, 12 Садова, 12 та біля магазину Орєшек в районі Переможненського підйому.

“Що стосується району Франко – туди подали воду зі свердловини за допомогою автономних генераторів. Вода не дістає до верхніх поверхів, але на перших поверхах вона є. Також там працює бювет, у якому вода, яку можна завжди набирати. На дві години ми подамо вдень, та ще на дві години ввечері, щоб люди могли зробити запаси води.

Мешканцям міста, які живуть у районі вулиці Франко будуть подавати воду з 9до 11 зранку та з16 до 18 ввечері.

Такий же графік водопостачання буде і у жителів, які залежать від водопідйому, розташованому на вулиці Лісній.

Детальну інформацію, щодо проблем з водопостачанням можна отримати подзвонивши до Контактного центру за номером 3-33-33, або диспетчера Водоканалу 2-88-77, 3-50-24, або 068-022-50-17.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована