Необхідний крок: в Одеській області знову запроваджені екстрені відключення світла

0 коментарів 32697 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Введені сьогодні зранку стабілізаційні відключення світла в Одеській області наразі не діють. За розпорядження Укренерго в регіоні знову запроваджують екстрені відключення. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на ДТЕК “Одеські електромережі”.


“На жаль, за розпорядженням НЕК Укренерго, вимушені проводити екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, існує три види відключень електроенергії: стабілізаційні, екстрені та спеціальні екстрені. Всі вони відрізняються тривалістю та наявністю точних графіків. Під час екстрених вимкнень спрогнозувати графіки неможливо, і з кожною атакою відключення можуть тривати ще довше.

Внаслідок ракетних атак по території України вся енергосистема держави працює на межі своїх можливостей, в аварійному стані. З метою стабілізації та балансування енергосистеми здійснюються екстрені відключення енергоспоживачів. Тож частина громадян Одеської області вже третю добу сидить без світла, а й подекуди ще й без води.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x