RU UA
RU UA

Керівництво Консультативної місії ЄС вперше прибуло до поромного пропуску “Орлівка”

1 коментар 10719 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


14 листопада до поромного пункту пропуску «Орлівка» з ознайомчим візитом  прибули Голова Консультативної місії Європейського Союзу Антті Хартікайнен, заступник керівника операційного департаменту Консультативної місії Європейського Союзу Йессе Сеппала та старший радник з питань кордону та інтегрованого управління кордоном Адріан Костакі.


Як повідомили у Ізмаїльському прикордонному загоні, представники місії EUAM ознайомились з інфраструктурою унікального пункту пропуску та роботою Ferry Complex Orlivka в цілому.

Варто підкреслити, що Консультативна місія EUAM – це цивільна місія Cпільної політики безпеки та оборони Європейського Союзу.

Метою діяльності Місії є сприяння реформуванню сектору цивільної безпеки України. Експерти Місії надають стратегічні консультації та практичну підтримку, щоб зробити сектор цивільної безпеки України більш ефективним, дієвим, прозорим та таким, що користується довірою громадян.

Консультативна місія EUAM співпрацює з правоохоронними органами України, в тому числі з Державною прикордонною службою, і діє за принципами: надання стратегічних консультацій; надання практичних консультацій, проведення тренінгів та реалізацію проєктів для українських партнерів; співпраця та координація між українськими та міжнародними партнерами.

Коментарі
  • гость

    короче чай попили. а проблему не решили с 30 км очеридью на границе. где второй паром?

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована