RU UA
RU UA

Елеватор у Одеській області, який перебуває у власності росіян, передали в управління АРМА

0 коментарів 15984 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Елеватор у Одеській області, який має російських власників, арештували. Шевченківський райсуд Києва передав в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами зерносклад та комплекс для сушіння зерна одеської агрокомпанії ТОВ «Апікс». 


Зазначається, що засновником агрокомпанії ТОВ «Апікс», яке займається вирощуванням зернових та бобових культур, є інша компанія — ТОВ «Рінтол».

«Остання належить громадянам росії Миколі Бакуліну та Світлані Бакуліній, котрі вірогідно є рідними братом та сестрою», — повідомляють у АРМА.

Зазначається, що у вересні постановою слідчого СБУ майно та корпоративні права ТОВ «Апікс» у вигляді 100 % статутного фонду на загальну суму 2,041 млн гривень, належних ТОВ «Апікс», визнано речовими доказами та на них накладено арешт.

«Серед арештованого майна будівля-контора в с. Оленівка, Одеської області, корівник, зерноочисний комплекс, зерносклад для насіння та інша нерухомість. Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання слідства про передачу арештованого майна та активів в управління АРМА», — йдеться у повідомленні відомства.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована