Одеський апеляційний суд замінив умовний строк відбування покарання на реальний двом горе-матерям, через яких на пожежі загинуло четверо дітей

0 коментарів 20439 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Апеляційний суд змінив вироки двом мешканкам Одеської області, яких суд першої інстанції  визнав винними у злісному невиконанні батьківських обов’язків, що спричинило загибель чотирьох дітей (ст. 166 КК України).


Як повідомили в Одеській обласній прокуратурі, суд першої інстанції засудив жінок до 3 років ув’язнення із звільненням від відбування покарання з встановленням іспитового строку 2 роки, але ювенальні прокурори оскаржили цей вирок.

Одеський апеляційний суд погодився з доводами прокуратури та частково задовольнив вимоги прокурорів, ухваливши новий вирок, яким призначив жінкам 2 роки реального позбавлення волі кожній.

Мова йде про трагедію, яка сталасяв в ніч с 30 червня на 1 липня 2019 року. Під час досудового слідства було встановлено, що приятельки, 18 та 23 років, вживали алкоголь за місцем мешкання однієї з засуджених. В стані алкогольного сп’яніння подруги залишили будинок, в якому перебувала малеча, та через велику кількість вжитого алкоголю горе-матері поснули за межами будинку.

Під час відсутності жінок вдома, вранці в будинку виникла пожежа, внаслідок якої четверо дівчаток, віком 4 місяці, 7 місяців та двоє малят по 2 роки, загинули.

Одеський апеляційний суд замінив умовний строк відбування покарання на реальний двом горе-матерям, через яких на пожежі загинуло четверо дітей

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x