Аграрії Одещини отримали рукави для зберігання зерна

0 коментарів 19332 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У межах Стратегії щодо підтримки зберігання зерна, що реалізується Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН, аграрії Одещини отримали рукави для зберігання зерна. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Одеської обласної ради Григорій Діденко.


За словами очільника облради, така допомога надається сільгоспвиробникам, які обробляють від 100 до 10 тисяч гектарів землі.

Використовувати рукави можна виключно для зберігання власно вирощеної продукції.

“Від аграріїв нашого регіону надійшли заявки на понад 900 таких засобів тимчасового зберігання сільгосппродукції. Сьогодні за моїм дорученням депутати Одеської обласної ради Віталій Вітікач і Олег Каптур взяли участь у передачі аграріям понад 700 рукавів. Решта засобів очікується найближчим часом. До передачі також долучилася директор департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин ОВА, депутат обласної ради Алла Стоянова”, – зазначив Діденко.

Як підкреслив голова облради, така допомога повинна стати корисною підтримкою нашим аграріям, які продовжують працювати в умовах війни.

Аграрії Одещини отримали рукави для зберігання зерна
Аграрії Одещини отримали рукави для зберігання зерна

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x