RU UA
RU UA

Український народ отримав головну правозахисну нагороду ЄС. Премію Сахарова вручили Зеленському

4 коментаря 15120 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Український народ став лауреатом премії Сахарова та отримав головну правозахисну нагороду ЄС.  Нагорода вручається щорічно Європейським парламентом. Премію вручили українському народові в особі президента Володимира Зеленського. Про це заявила президент Європейського парламенту Роберта Мецола у своєму Twitter.


“Вони відстоюють те, у що вірять. Борються за наші цінності. Захищають демократію, свободу та верховенство права. Ризикують життям заради нас. Нікого не гідніше. Вітаємо мужній народ України”, – заявила Мецола.

Премія “За свободу думки” імені Сахарова – це премія з прав людини, заснована в 1988 році Європейським парламентом. Нагорода є головною правозахисною премією ЄС.

Члени Європейського парламенту висувають кандидатів на премію Сахарова у вересні щороку. Кожен кандидат має заручитися підтримкою щонайменше 40 членів парламенту, і кожен окремий депутат може підтримати лише одну кандидатуру.

Коментарі
 • рубль

  ОФО, ты и тут у меня хлеб забираешь???:(((((

 • ОФО

  оно, причём к Народу? Разве что, только могилизацией, с Ним связан, как создатель, на амэрыканьськы грошы, таковой. Падла.

 • рубль

  А, ето я с пидoPoссией спутал… До сих пор бывает – долбоебизьма не лечится, особенно в ольгинской пали-клинике:))))))

 • рубль

  ПОЗОРИЩЕ!!! —— и это на фоне тотальных:- репрессий, полит-заключённых, закрытии неугодных СМИ и телевизионных каналов, терроре и геноциде – населения! ПОЗОРИЩЕ!!!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована