RU UA
RU UA

У одному з дитячих садків Білгорода-Дністровського відкрили три чергові групи: планують відновити роботу ще двох закладів

0 коментарів 9531 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Відсьогодні у Білгороді-Дністровському відновили функціонування трьох чергових груп в одному з дошкільних навчальних закладів в центрі міста. Для дітей та працівників закладу підготували укриття, де можна перечекати повітряну тривогу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Віталій Граждан.


“Даний заклад працюватиме в очному форматі з дотриманням правил безпеки. Для нас принципово, щоб кожен садок, де перебувають діти, мав безпечне укриття. У будівлях дошкільних навчальних закладів, збудованих переважно за радянських часів, зовсім не було запроектовано укриттів. Але ми робимо усе, щоб обладнати захисні приміщення у підвалах за вимогами ДСНС. В найближчій перспективі, плануємо відновити роботу ще двох комунальних дошкільних закладів, де завершуються додаткові ремонти укриттів згідно з вимогами ДСНС”, – підкреслив очільник міста.

Також, за словами мера, майже 90% навчальних закладів міста матимуть змогу працювати офлайн – для тих дітей, чиї батьки згодяться на такий вид навчання.

У одному з дитячих садків Білгорода-Дністровського відкрили три чергові групи: планують відновити роботу ще двох закладів У одному з дитячих садків Білгорода-Дністровського відкрили три чергові групи: планують відновити роботу ще двох закладів У одному з дитячих садків Білгорода-Дністровського відкрили три чергові групи: планують відновити роботу ще двох закладів

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована