Сесія Кілійської міської ради вперше пройшла в укритті
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-b812e20f5161b95e1dd5d1f616db0c70e37404642708b36c6978e834fcaae38a_c7d353e5661f9c7e.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Сьогодні, 11 жовтня, відбулася 26 сесія міської ради. Через повітряну тривогу її вирішили провести в укритті. Незвичні умови не завадили слугам народу розглянути доволі великий порядок денний, який складався з 30 питань. Про це повідмляє “Бессарабія INFORM”.
Напружена ситуація в небі над Україною змусила велику кількість людей скасувати плани та не вийти на роботу. Але в міській раді вирішили не зволікати з проведенням засідання, оскільки необхідно було розглянути низку суспільно важливих та невідкладних питань.
Розпочалося і завершилося засідання живим виконанням Гімну України присутніми в залі. Зазначимо, в залі засідань його завжди вмикають також двічі – така традиція була введена в 2015 році.
Серед іншого, розглянули освітні питання, забезпечення військових, зміни у Програму соціально-економічного розвитку громади та фінансової підтримки лікарні.
Міський голова Вячеслав Чернявський подякував колегам за готовність працювати у складних і нетипових умовах.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Кілія