В Бессарабії розпочали ремонт найбільш зруйнованої ділянки дороги КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата

0 коментарів 15390 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На півдні Одеської області розпочався аварійний ремонт найбільш зруйнованої ділянки автомобільної дороги Т-16-27 КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Одеської області.


Наразі на ділянці км 25 – км 40, тривають роботи з розпушування старого асфальтобетонного покриття та відновлення профілю дорожнього одягу.

 “Також планується виконати роботи з ліквідації руйнувань та деформацій шару дорожнього одягу з послідуючим нанесенням дорожньої розмітки та влаштуванню узбіччя. Роботи з аварійного ремонту ділянки дороги Т-16-27 виконуються в межах експлуатаційного утримання”, – йдеться у повідомленні.

В Бессарабії розпочали ремонт найбільш зруйнованої ділянки дороги КПП «Серпневе» - Тарутине - Арциз - Сарата
В Бессарабії розпочали ремонт найбільш зруйнованої ділянки дороги КПП «Серпневе» - Тарутине - Арциз - Сарата В Бессарабії розпочали ремонт найбільш зруйнованої ділянки дороги КПП «Серпневе» - Тарутине - Арциз - Сарата В Бессарабії розпочали ремонт найбільш зруйнованої ділянки дороги КПП «Серпневе» - Тарутине - Арциз - Сарата В Бессарабії розпочали ремонт найбільш зруйнованої ділянки дороги КПП «Серпневе» - Тарутине - Арциз - Сарата
guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x