RU UA
RU UA

Хірурги Арцизської лікарні провели успішну операцію 8-річній дівчинці, хворій на COVID-19

0 коментарів 10962 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Тиждень тому хірургічна бригада Арцизької центральної опорної лікарні провела операцію 8-річній дівчинці з Оріхівки, хворій на COVID-19. Лікарі Арцизької лікарні – сміливі та віддані своїй справі люди. Навіть порахувати неможливо, скільки життів ними врятовано. Якими б не були умови та час, вони завжди виконують свою роботу. Випадок з маленькою пацієнткою з Оріхівки не став винятком. Про це повідомили на офіційному сайті Арцизької міської ради. 


«Дівчинка поступила до прийомного відділення з коронавірусом та апендицитом. Сама пособі операція з видалення апендициту не складна, але складності додав COVID – 19. Ніхто не міг спрогнозувати, як при таких обставинах пройде операція та які будуть наслідки від наявності двух гострих інфекцій в організмі дитини. Але наша команда хірургів – Дундер Олександр Васильович та Поліщук Іван Васильович та анестезіолог Павленко Володимир Володимирович мужньо, оперативно, якісно та з мінімальними наслідками впоралася з поставленим завданням. Під час операції хірургічна бригада застосовувала засоби індивідуального протиковідного захисту: респіратори FFP3, захисні окуляри та щитки, захисні костюми з капюшоном, потрійні рукавички, бахіли» – повідомив керівник Арцизької лікарні Зіновій Іванович Челак.

Як підкреслили у міськраді, на щастя, операція пройшла успішно, і зараз маленька пацієнтка перебуває в стабільному стані.

Хірурги Арцизської лікарні провели успішну операцію 8-річній дівчинці, хворій на COVID-19

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована