Влада області вивчає питання щодо можливості переносу питного водозабору у місті Ізмаїл

2 коментаря 18279 переглядів

Влада Одеської області вивчає питання щодо можливості переносу питного водозабору у місті Ізмаїл.

Відповідно до розпорядження начальника Одеської ОВА від 21.07.2022 з метою вивчення питання щодо можливості переносу питного водозабору у місті Ізмаїл та розробки пропозицій нового будівництва протипаводкового захисту, вчора, 5 серпня, відбулася виїзна нарада під головуванням заступника начальника ОДА Сергія Підгайного та за участю членів робочої групи.

Про це повідомила директорка Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Алла Стоянова, яка є членом зазначеної робочої групи.

“Одним із пріоритетів нашої діяльності є підвищення рівня екологічної безпеки регіону. Перенос питного водозабору дозволить позитивно вирішити питання якості води. Це правильне рішення, але на перспективу. Зараз забезпечення водою населення – стратегічне питання”, – підкреслила Алла Стоянова.

Нагадаємо, ділянка захисної дамби на 97 км річки Дунай, яка проходить вздовж питного водозабору міста Ізмаїл, знаходиться в аварійному стані.

Коментарі
  • Синдбад

    От дунайской воды у меня сразу зуд в анусе начинается, когда я подмываюсь после ,,работы,,! Потому я знаю об чем говнорю !!!

  • Синдбад

    Измаил не использует дунайскую воду для водопровода! Что за глупые ,,новости,,?

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.