У ЗСУ підтвердили нові удари по Антонівському мосту

2 коментаря 11394 перегляду

У ніч на неділю ЗСУ нанесли новий удар по Антонівському мосту на Херсонщині. Про це офіційно повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

“Так, ми продовжуємо вогневий контроль за транспортними і логістичними артеріями на тимчасово окупованій території, оскільки маємо чіткий намір допомогти окупантами прийняти правильне рішення і спрямувати їх чергові “жести доброї волі” в потрібному нам напрямку. Знову було нанесено удар по Антонівському мосту для того, щоб закріпити його статус остаточно як непроїзний”, – сказала Наталія Гуменюк.

Гуменюк підтвердила, що ЗСУ вже атакували Антонівський міст, залізничний міст у Херсоні та Каховський міст.

Вона також зазначила, що внаслідок цих ударів пошкоджено всі стаціонарні канали поставок важкого озброєння російських військ з лівого на правий берег Дніпра на Херсонщині.

“Це означає, що важка техніка і перевезення запасів боєприпасів надзвичайно ускладнені до унеможливлення. Ми продовжуємо уточнювати всі результати, і коли отримаємо абсолютну оцінку, зокрема експертну, щоб розуміти, що ці артерії вже не можуть використовуватися, тоді проголосимо це”, – сказала вона.

За словами Гуменюк, зараз керівний склад військових підрозділів РФ “потроху використовує ці залишки транспортних шляхів для евакуації на лівий берег для того, щоб відчувати себе в безпеці”.

“По-перше, це означає, що важливість цієї операції різко переміщується разом з командуванням. А для рядового особового складу це означає, що їм доводиться залишатися на місці і приймати рішення долі. Україна – країна гуманітарна і дотримується норм міжнародного гуманітарного права, тому в полоні їм буде набагато краще, ніж навіть після повернення до власної країни”, – зазначила керівниця об’єднаного пресцентру.

Вона нагадала російським військовим, що, якщо вони складуть зброю і залишаться в обмінному фонді, у них “є шанс зберегти свій генофонд”.

Коментарі
  • Аноним

    Да, как я предполагал!!! Специально не стал включать ник “Сварог” в традиционное объявление-напоминание!!! И вот оно: Синдбадша выдало новую какульку именно под сим ником!!!

  • Cварог

    Похоже сам Бог решил наказать Украину,лишив всех журналистов Украины остатков разума… У властьимущих его правда не было изначально…

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.