RU UK
RU UK

Чи може Україна застосовувати західну зброю для ударів по Криму – заява Олафа Шольца

2 коментаря 16983 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Захід підтримує Україну зброєю, щоб вона могла захистити свій суверенітет і територіальну цілісність. Про це він сказав під час візиту до Швеції, пише RND.


Шольца запитали, чи може Україна використовувати зброю, яка постачається із Заходу, також для відвоювання Кримського півострова. Канцлер відповів непрямо.

“Ми підтримуємо Україну зброєю, яку ми їй поставляємо, і це для того, щоб вона могла захищати цілісність та суверенітет своєї держави та території”, – сказав Олаф Шольц.

Він запевнив Україну, що поставки зброї продовжаться. У цьому главу німецького уряду підтримала прем’єр-міністр Швеції Магдалена Андерссон.

“Росія не повинна виграти цю війну, це важливо для України та Європи. Поки триває війна, ми повинні залишатися непохитними”, – сказала Андерссон.

Нагадаємо, колишній спеціальний представник Держдепу США Курт Волкер вважає, що Україна повинна відвоювати всі окуповані Росією території, включно з Кримом.

Минулого тижня Білий дім коментував вибухи у Криму, заявляючи про “підтримку зусиль України”.


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Коментарі
  • рубль

    Хотя, столько РУБЛЕЙ на него ПОТРАЧЕНО, лучше бы мне их дали, не пришлось бы пuсюны полировать, в частности, те, что мне лично не нрааа….

  • рубль

    это канцлер? Такой же, глав-клоун, в цирке сша!:)))

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована