З початку війни у Чорному морі загинуло близько 5 тисяч дельфінів

0 коментарів 10557 перегляд

29 липня на узбережжі Одеської області виявили трьох мертвих дельфінів. За підрахунками вчених, від 24 лютого у Чорному морі загинуло близько 5 тисяч ссавців.Про це повідомив еколог, доктор біологічних наук Іван Русев, передає Суспільне.Одеса.

Дельфінів азовку і білобочку винесло на узбережжя Національного природного парку “Тузлівські лимани”, а ще одного дельфіна-білобочку — на пляжі Одеси.

Як розповідав еколог раніше, ссавці страждають від роботи гідролокаторів, якими обладнані російські судна.

Від початку війни на частині території національного природного парку “Тузлівські лимани” виявили вже 32 мертвих дельфінів. Загалом же, за підрахунками вчених, від 24 лютого у Чорному морі загинуло близько 5 000 дельфінів.

“Ми враховуємо дельфінів, яких знаходимо на території Національного природного парку, а також отримуємо інформацію від наших колег з Туреччини, Болгарії, Румунії. Ми беремо найнижчий показник — 5 000, тому що море викидає від двох до п’яти відсотків дельфінів, які гинуть в морі. Ми підраховуємо дельфінів, яких викинуто на узбережжя Чорного моря, а таких є майже дві тисячі. Тобто якщо взяти два чи п’ять відсотків, то буде набагато більше ніж 5 000” — розповів Суспільному Іван Русев.

Також за його словами, цифра загальної кількості загиблих дельфінів може бути більшою, адже досліджується зовсім невелика ділянка узбережжя. Також впливає те, що пере виявленням дельфіна може змити назад в море або ж його можуть вкрасти хижаки.

З початку війни у Чорному морі загинуло близько 5 тисяч дельфінів

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.