RU UK
RU UK

Арциз затоплен, объявлена эвакуация населения.

3 коментаря 34479 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Арциз затоплен, объявлена эвакуация населения.У зв’язку з рясними дощовими опадами, 10 липня о другій половині дня м. Арциз Одеської області виявилося затопленим. Вода, що зійшла з полів, які подібно до губки, кілька днів вбирали вологу, досягла 1,5-2 метрів і затопила біля 100 будинків та п’ять вулиць м. Арциза, на яких проживає близько 300 осіб. Вулиці Чкалова, Гагаріна та Будівельників затоплені повністю, частково постраждали будинки на вулицях Добровольського та в Лікарняному провулку. Працівники МНС винесли на руках чотирьох людей, які через слабке здоров’я або похилий вік не змогли самостійно покинути затоплені приміщення. На даний момент ці люди розміщені у родичів. Рівень води на районній електростанції досяг 1 м, тому на даний момент у всьому Арцизькому районі припинена подача електроенергії та питної води населенню міста. Підтоплено підвальне приміщення Центральної районної лікарні.


На місці події працюють три відділення МНС Арцизького району, на допомогу їм направлені рятувальники найближчих районів у складі 20 чоловік, 6 одиниць техніки та 4 переносні мотопомпи для відкачки води з Татарбунарського, Саратського та Білгород-Дністровського районів. Проводяться роботи по відкачці води та наданню допомоги населенню. Ситуація знаходиться на контролі Головного територіального управління МНС в Одеській області.

Відділ роботи із ЗМІ та громадськістю ГТУ МНС в Одеській області


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Коментарі
  • Знающий

    Ого, скоро конец света я вам говорю!

  • Машуня

    Да, а Росії взагалі одне село знищено, загиблих багато . 

  • nfe

    И н только Арциз. Я слышала, что и Кирничках сильный шторм был.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована