Після масштабної пожежі на Болградщині небезпечне згарище відвідують діти
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Адміністрація Бессарабського ліцею, де цього тижня сталася масштабна пожежа, закликала батьків, учнів та мешканців громади утриматися від відвідування місця подій через пряму загрозу життю і здоров’ю. Про це йдеться на офіційній сторінці закладу, передає “Бессарабія INFORM”.
Нагадаємо, внаслідок пожежі, що сталася 31 березня були знищені будівлі старої гімназії та спортивної зали. До події, як виявилося, причетні п’ятеро неповнолітніх. Таким чином хлопці, частина з яких вже потрапляла у поле зору поліції, вирішили розважитися.
Наразі місце згарища залишається потенційно небезпечним, кажуть у адміністрації навчального закладу.
Попри встановлену огороджувальну стрічку та неодноразові заборони, фіксуються випадки перебування дітей і сторонніх осіб на території. Також у нічний час зафіксовано проникнення невідомих осіб, які вчиняли протиправні дії.
Адміністрація наголошує, що категорично заборонено перебувати за огородженням і заходити на територію згарища, а також здійснювати фото- та відеозйомку. Серед основних ризиків — можливі обвали конструкцій, залишкове тління та наявність небезпечних предметів.
“Шановні батьки! Нагадуємо, що ви несете відповідальність за життя і здоров’я ваших дітей у позаурочний час та у вихідні дні. Просимо терміново провести з дітьми роз’яснювальні бесіди та не допускати відвідування небезпечної території. Закликаємо всіх бути свідомими та відповідальними!Бережіть себе і своїх дітей! Не наражайте життя на небезпеку — не відвідуйте місце згарища!”, – йдеться у повідомленні.

Освіта – Південноукраїнський державний педагогічний університет, факультет іноземних мов. У команді БІ – з 2018 року. Власний кореспондент “Бессарабії INFORM” у Білгород-Дністровському районі

А батькам, напевно, все одно