Представники Арцизького ліцею відвідали Німеччину в рамках європейської освітньої програми
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
У межах європейської освітньої програми Erasmus+ відбулася робоча поїздка представників Арцизького ліцею №5 до міст Бад-Урах і Метцінген (Німеччина). Метою поїздки було ознайомлення з особливостями організації освіти та професійної підготовки, а також обмін досвідом із німецькими колегами. Про це повідомляє Арцизька громада, передає “Бессарабія INFORM”.
Арцизькі освітяни відвідали гімназію Graf-Eberhard-Gymnasium Bad Urach, Schönbein-Realschule Metzingen та Georg-Goldstein-Schule Bad Urach, де мали можливість познайомитися з різними типами шкіл, системою оцінювання, профорієнтацією учнів та використанням цифрових медіа в освітньому процесі. Також відвідали уроки за різними освітніми напрямками та поспілкувалися з учителями й учнями.
Під час воркшопу відбулося порівняння цифрового щоденника німецьких колег із цифровими формами документації Арцизького ліцею №5. Обговорили можливості їх удосконалення, нові ідеї для використання та важливі питання захисту даних. Особливо цінними були щирі розмови з колегами та учнями, які подарували багато корисних думок і натхнення.
«Щиро дякуємо нашим німецьким друзям за гостинність, відкритість та готовність ділитися досвідом. Саме завдяки такій співпраці зʼявляються нові можливості для професійного розвитку та впровадження сучасних освітніх практик. Окрема подяка начальнику Відділу освіти, молоді та спорту Людмила Жосан за підтримку та сприяння в організації цієї поїздки», – йдеться у повідомленні.
Такі зустрічі надихають, розширюють професійні горизонти та допомагають розвивати сучасну освіту разом.

👍👍👍👍