Директор будівельної фірми Болградського району привласнив бюджетні кошти під час ремонту шкільного укриття
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
На Одещині директор будівельної фірми понесе кримінальну відповідальність за привласнення бюджетних коштів під час ремонту шкільного укриття Поліцейські повідомили фігуранту про підозру. Йому загрожує позбавлення волі. Про це повідомляє Головне управління Нацполіції в Одеській області, передає “Бессарабія INFORM”.
Співробітники Болградського районного відділу поліції встановили, що між посадовцями однієї з сільських рад Болградського району і директором приватного будівельного підприємства було укладено договори на розробку проєктно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту й облаштування найпростішого укриття в закладі загальної середньої освіти.
Утім керівник фірми, щоб заволодіти частиною грошей, виділених з державного бюджету на ці роботи, умисно завищив вартість будівельних матеріалів у кошторисі та актах приймання виконаних будівельних робіт.

У такий спосіб сільраді було завдано майнової шкоди на суму майже 230 тисяч гривень, які підрядник незаконно привласнив.
Фігуранту повідомили про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану, а також у складанні завідомо неправдивих офіційних документів, внесенні до офіційних документів неправдивих відомостей.
Максимальне покарання, передбачене санкціями ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, – вісім років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво у справі здійснює Болградська окружна прокуратура.

классика!
кому война – кому мать родна