Дякуємо, що читаєте нас українською💪

У Болградському районі внаслідок ДТП на слизькій дорозі постраждала жінка

Сніжана Ільїна 0 коментарів 5481 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Вчора, 8 січня, близько 16-ї години, на автодорозі між селами Підгірне та Серпневе Бессарабської громади Болградського району сталася аварія, внаслідок якої постраждала жінка. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на територіальний відділ поліції.


Попередньо встановлено, що 21-річний водій Nissan під час підйому на гору не впорався з керуванням через слизьку дорогу та складні погодні умови.

Автівка з’їхала в кювет і перекинулася.

У Болградському районі внаслідок ДТП на слизькій дорозі постраждала жінка

Внаслідок ДТП 26-річна пасажирка отримала травми і була госпіталізована, сам водій не постраждав.

Перевірка на стан сп’яніння показала, що він тверезий.

Причини аварії зараз з’ясовуються.

“Перед поїздкою перевіряйте справність транспортного засобу, зокрема гальмівної системи, освітлення, склоочисників та роботи систем обігріву. Обирайте безпечну швидкість руху з урахуванням стану дороги, дотримуйтеся збільшеної дистанції та уникайте різких прискорень і маневрів. Рухайтеся з увімкненими фарами ближнього світла, будьте уважними на підйомах, спусках та поворотах”, – йдеться у повідомленні.

У Болградському районі внаслідок ДТП на слизькій дорозі постраждала жінка

 

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x