Дякуємо, що читаєте нас українською💪

В Одесі судитимуть двох чоловіків за спробу продати «відстрочку» від мобілізації за 11 тисяч доларів

Влада Кузьміна 1 коментар 3510 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Одесі правоохоронці затримали двох чоловіків, які за 11 тисяч доларів США мали допомогти «клієнту» уникнути призову на військову службу, посилаючись на свої нібито зв’язки серед посадовців територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Слідчі вже завершили досудове розслідування і скерували до суду відповідний обвинувальний акт. Фігурантам загрожує позбавлення волі. Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції Одещини, передає «Бессарабія INFORM». 


За даними слідства, двоє одеситів 28 і 45 років підшукали військовозобов’язаного «клієнта» і пообіцяли забезпечити його довідкою про тимчасове звільнення від призову через догляд за «хворим» батьком, який насправді здоровий. Такі «послуги» ділки оцінили в 11 тисяч доларів США.

Поліцейські задокументували злочин і спільно зі співробітниками СБУ затримали правопорушників після отримання ними 5 тисяч доларів хабаря та особистих документів, які спільники планували подати до районного центу комплектування від імені військовозобов’язаного для оформлення фіктивної відстрочки. Решту суми чоловік мав сплатити за декілька тижнів, після отримання обіцяної довідки.

«Документацію, незаконно здобуті фігурантами гроші та їхні мобільні телефони з інформацією, що підтверджує протиправну діяльність, слідчі вилучили в якості речових доказів. Зловмисники були затримані поліцейськими у процесуальному порядку. Суд обрав їм запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави, яким вони скористалися. Наразі досудове розслідування завершено і обвинувальний акт за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України скеровано до суду. Ділки обвинувачуються у зловживанні впливом, а саме в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, вчиненому за попередньою змовою групою осіб. Максимальне покарання, передбачене за такий злочин, – пя’ть років позбавлення волі», — зазначив начальник слідчого відділу Одеського районного управління поліції № 1 Денис Чуб.

Обвинувачення в суді підтримуватиме Київська окружна прокуратура міста Одеси, під процесуальним керівництвом якої тривало досудове розслідування.

В Одесі судитимуть двох чоловіків за спробу продати «відстрочку» від мобілізації за 11 тисяч доларів

В Одесі судитимуть двох чоловіків за спробу продати «відстрочку» від мобілізації за 11 тисяч доларів

читайте нас в Telegram
guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
юрист
юрист

їм є за рахунок чого відкупитися, і скоріше за все так й буде

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x