Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Пропозиція висунення Трампа на здобуття Нобелівської премії миру не набрала голосів у Верховній Раді

Ксенія Переверзєва 0 коментарів 2403 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Включення до порядку денного питання звернення Верховної Ради про висунення Дональда Трампа на здобуття Нобелівської премії миру підтримали лише 132 депутати. Про це повідомила “Судово-юридична газета”, передає«Бессарабія INFORM».


8 жовтня в українському парламенті на голосування було поставлене питання про включення до порядку денного проєкту постанови 14088 про Звернення Верховної Ради України до Нобелівського комітету щодо висунення кандидатури Президента США Дональда Трампа на здобуття Нобелівської премії миру.

Втім, пропозицію розглянути це питання підтримало лише 132 народні депутати України.

Нагадаємо, відповідний проєкт постанови зареєструвала група депутатів, зокрема, Анна Скороход, Микола Тищенко, Георгій Мазурашу, Анатолій Урбанський, Тарас Батенко, Олександр Юрченко, Анатолій Бурміч та Михайло Соколов.

Слід зауважити, що Микола Тищенко двічі наполягав на включенні цього питання до порядку денного – 7 та 8 жовтня.

Нагадаємо, що лауреата Нобелівської премії миру оголосять вже 10 жовтня.

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x