Американська розвідка не бачить ознак готовності путіна до миру
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Російський диктатор Володимир путін більше ніж будь-коли раніше налаштований продовжувати війну в Україні та сподівається здобути перемогу на полі бою. Такою є нещодавня оцінка американської розвідки – відповідний аналіз був переданий членам Конгресу США цього місяця. Спецслужби Сполучених Штатів не бачать жодних ознак того, що Росія готова піти на компроміс щодо України, в той час як президент Дональд Трамп намагається організувати мирні переговори. Про це, посилаючись на видання NBC News, які отримали дані від високопоставленого представника уряду США та високопоставленого представника Конгресу, пише OBOZ.UA.
“Ця оцінка узгоджується з тим, як американські та західні розвідувальні служби оцінюють позицію російського режиму з лютого 2022 року, коли Путін віддав наказ про безпідставне вторгнення в Україну”, – зазначили джерела.
Водночас, кажуть чиновник і конгресмен, вважається, що Путін зараз займає більш тверду позицію, ніж будь-коли.
Зіткнувшись із значними втратами російських військ та економічними труднощами всередині країни, він прагне закріпити контроль над українськими територіями та розширити вплив своєї країни, щоб виправдати людські та фінансові втрати, свідчить оцінка розвідки США.
Білий дім відмовився коментувати нещодавню оцінку розвідників і вказав на публічні коментарі Трампа щодо зусиль щодо досягнення мирної угоди.
“Як заявив президент, це величезні санкції проти двох їхніх великих нафтових компаній, які, як він сподівається, допоможуть завершити війну. Він чітко заявив, що настав час припинити вбивства та укласти угоду про припинення війни. Сполучені Штати продовжуватимуть виступати за мирне врегулювання війни, а постійний мир залежить від готовності Росії до переговорів у добросовісній манері”, – йдеться у заяві.

Освіта – Південноукраїнський державний педагогічний університет, факультет іноземних мов. У команді БІ – з 2018 року. Власний кореспондент “Бессарабії INFORM” у Білгород-Дністровському районі

так це ж й без розвідки видно….ця поскуда не запокоїться…вона цим живе
ну честно – удивили