Дякуємо, що читаєте нас українською💪

В Одесі колишня військова коригувала ракетно-дронові атаки рф

Юлія Єрська 1 коментар 4023 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Одесі та Києві викрито та затримано двох агентів російської воєнної розвідки, які коригували ракетно-дронові атаки ворога. Затримана в Одесі зловмисниця виявилася колишньою військовою. Їй загрожує довічне ув’язнення. Про це із посиланням на пресслужбу СБУ повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Обидва агенти діяли порізно, але мали одного спільного куратора, особу якого вже встановлено.

В Одесі агенткою рф виявилася колишня військова, яка після звільнення зі служби пішла на співпрацю з російським гру.

В обмін на гроші від окупантів жінка передавала їм координати базування підрозділів морської охорони, прикордонників та Нацгвардії на території портового міста.

Утім обіцяних виплат від рф агентка так і не отримала.

У Києві зрадником виявився 31-річний виходець з тимчасово окупованого Мелітополя, якого російське гру «відрядило» шпигувати до столиці України.

За інструкцією воєнної розвідки рф агент мав виявити і передати окупантам локації ремонтних баз військової техніки Сил оборони.

Додатково зловмисник відстежував часові інтервали найбільшого зосередження людей біля рекрутингових центрів Київщини, по яких ворог планував ударити з повітря.

Обом фігурантам повідомлено про підозру у державній зраді.

Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

В Одесі колишня військова коригувала ракетно-дронові атаки рф

В Одесі колишня військова коригувала ракетно-дронові атаки рф

В Одесі колишня військова коригувала ракетно-дронові атаки рф

читайте нас в Telegram
guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Мегера22
Мегера22

Сука клята

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x