У селі Арцизької громади відбувся традиційний турнір «Вулиця на вулицю»

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Вже одинадцятий рік турнір «Вулиця на вулицю» збирає жителів та гостей села Виноградівка Арцизької громади, даруючи незабутні емоції та об’єднуючи під час святкування 195-ї річниці села. Про це повідомив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський, передає «Бессарабія INFORM».
«Це не просто змагання, а справжнє свято спорту, яке об’єднує покоління! Кожна команда — це не лише сусіди, а справжня родина, що змагалася за честь своєї вулиці», – зазаначив Сергій Парпуланський.
На заході пройшли напружені матчі з мініфутболу, тенісу, шахів та шашок, які подарували позитивні емоції усім присутнім.
Результати турніру:
- золото – вулиця Миру;
- срібло – вулиця Болгарська;
- бронза: вулиця Шкільна.
IV місце – Збірна 3-х вулиць (Бессарабська, Садова, 8 Березня), V місце – вулиця Михайла Драгоманова.
«Від щирого серця дякую всім, хто зробив це свято можливим: учасникам за їхній неймовірний командний дух, організаторам за титанічну працю, а також нашим спонсорам, без підтримки яких це свято було б неможливим. Завдяки вам, традиції живуть і щороку стають лише сильнішими!», – наголосив Арцизький міський голова.