Втікач-експатрульний з Одеської області виявився сином депутата від «Слуг народу»

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Втікач з України, колишній патрульний інспектор Максим Стандратюк виявився сином депутата Саф’яновської сільради Ізмаїльського району від президентської партії «Слуга народу». Про це повідомила «Думська», передає “Бессарабія INFORM”.
Сергій Стандратюк з серпня 2022 року також обіймає посаду секретаря Саф’янівської сільради Одеської області. Саме він організував виїзд сина за кордон.
«Максим працював у патрульній поліції Ізмаїла на посаді т.в.о. заступника начальника відділу, але через серію проступків, зокрема водіння в нетверезому стані, його перевели до Одеси на посаду простого інспектора. А тут без татового даху було зрозуміло, що він опиниться першим у черзі на фронт, тому батько і вирішив його вивезти», — розповів співрозмовник «Думської».
Нагадаємо, кілька днів тому стало відомо про незаконний виїзд співробітника патрульної поліції Ізмаїла з країни. ЗМІ повідомляли, що він обіймав посаду заступника начальника патрульної поліції міста.
Але в пресслужбі обласного відомства заявили, що Стандратюк був інспектором і вже звільнений зі служби.
«Також уточнюємо: він не обіймав посаду заступника начальника патрульної поліції Ізмаїла, а лише тимчасово виконував обов’язки в минулому, задовго до події. Відповідати за свої дії він буде відповідно до чинного законодавства», — підкреслили в патрульній поліції.
Дети – то лотырея
Виявився? Ти, живучи в Ізмаїлі, не знала? Треба було чекати на ДУмську , щоб цей шедевр перепостити?
В общем тема нелегального пресечения границы и побега из Украины снова размывается переходом на личности и уходом в другую плоскость – политику….. Как всегда. Будет ли расследовано преступление о незаконном пресечении границы?Почему ни в одних сводках “для галочки” от погранцов на тему поимки желающих покинуть страну нет детей влиятельных людей, а? Вот такие вопросы нужно ставить, а не от какой партии… Дурни