путін заявив про вимоги для припинення війни – реакція Зеленського

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Правитель країни-терориста володимир путін сьогодні вперше відреагував на ультиматум президента Америки Дональда Трампа щодо припинення війни проти України, угоду про що росія та Україна мають укласти до 8 серпня. російський диктатор зазначив, що вимоги, про які він говорив влітку минулого року, не змінилися. У відповідь, президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з путіним у будь-який час. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Правитель кремля під час зустрічі із президентом Білорусі Лукашенком заявив, що росія виступає за обговорення кроків, які приведуть до встановлення довгострокового миру “без жодних часових обмежень”, але при цьому він зазначив, що його вимоги щодо припинення війни оголошені улітку 2024 року.
Так, за словами кривавого диктатора Україна має вивести війська з територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей, відмовитися від вступу в НАТО, скасувати санкції, накладені на рф, та закріпити статус без’ядерної країни.
Одночасно путін заявив, що задоволений переговорами у Туреччині, та похвалився виробництвом “Орєшніка”.
У відповідь на заяви путіна відреагував президент України Володимир Зеленський та зазначив, що ще раз підтверджує свою готовність до зустрічі на рівні лідерів у будь-який час.
“Ми розуміємо, хто ухвалює рішення в росії, і хто повинен закінчити цю війну. Увесь світ це теж розуміє. Україна пропонує перейти від обміну заявами та зустрічей на технічному рівні до рівня розмови лідерів. Америка це пропонувала. Україна це підтримувала. Потрібна готовність росії”, – заявив президент України.

Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ