22-річний гастролер з Дніпропетровщини підпалював авто в Одесі

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Правоохоронці затримали 22-річного жителя Кривого Рогу, який підпалив автомобілі в Одесі. Про це повідомили у ГУ НП в Одеській області, передає “Бессарабія INFORM”.
За інформацією правоохоронців, кілька тижнів тому до поліції звернулися двоє одеситів віком 55 та 23 років із заявами про пошкодження вогнем кузовів їхніх автомобілів «Mercedes-Benz» та «BMW», припаркованих на одній зі стоянок.
Причетного до інцидентів молодика розшукали на Дніпропетровщині. Він приїхав до Одеси своєю автівкою для скоєння правопорушення, а після – повернувся додому.
Виявилося, що він підпалив пляшку з легкозаймистою сумішшю та кинув її на «Mercedes-Benz». Вогонь, який спалахнув, охопив і поруч припаркований «BMW».
Унаслідок пожежі ніхто з людей не постраждав. Полум’я самостійно згасло, пошкодивши автомобілі ззовні.
Фігуранту повідомили про підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України – в умисному пошкодженні чужого майна, вчиненому шляхом підпалу. Молодикові загрожує до 10 років позбавлення волі.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 242 тис. 240 гривень.
Повні обставини, мотиви злочину та сума заподіяних збитків встановлюються.

Освіта – Південноукраїнський державний педагогічний університет, факультет іноземних мов. У команді БІ – з 2018 року. Власний кореспондент “Бессарабії INFORM” у Білгород-Дністровському районі