В ніч на 4 липня рф здійснила масовану атаку на Київ та область: є постраждалі

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
В ніч на 4 липня російські війська завдали масованого удару по Києву та області. Повітряна тривога тривала всю ніч. У місті та регіоні працювали сили ППО. Відомо про 23 постраждалих жителів столиці. У шести районах зафіксовані пожежі та руйнування. Про наслідки атаки повідомив Київський міський голова Віталій Кличко, передає “Бессарабія INFORM”.
Наслідки ударів фіксують у шести районах Київщини на 11 локаціях:
- Дніпровський район. Уламки БпЛА впали у дворі житлових будинків та на території навчального закладу. Горіння не зафіксовано;
- Солом’янський район. Уламки впали на нежитлову забудову та на територію гаражного кооперативу, де виникла пожежа. Також горіли складські приміщення і сталося займання в адміністративній будівлі;
- Святошинський район. Уламки ворожого БпЛА впали на територію складських приміщень, внаслідок чого спалахнула пожежа. Також уламки впали у двір 16-поверхового житлового будинку, де загорілися автомобілі. У приватному секторі також виникла пожежа через падіння уламків;
- Дарницький район. Уламки впали в кількох місцях на відкритій території. Горіння та детонацій не зафіксовано;
- Шевченківський район. Уламки пошкодили 8-поверховий житловий будинок, який введений в експлуатацію, але ще не заселений мешканцями. Пожежа виникла на першому поверсі будівлі. Також зафіксовано займання в приватному секторі.
Наразі відомо про 23 постраждалих, 14 із них госпіталізовано. Іншим надали допомогу амбулаторно або на місці, проінформував Кличко.
По Києву працює більше 150 людей з основною та спеціальною технікою і 531 рятувальник. Залучені інженерна техніка, психологи та роботизована техніка.
Також у столиці через обстріл РФ пошкоджена залізнична інфраструктура. Пасажирські поїзди західного напрямку прямують відхиленим маршрутом через Вишневе та Дарницю, що спричиняє затримки до 2 годин, повідомили в Укрзалізниці.
Поговорил, называется, трамп с пуйлом….и последний решил показать, кто в мире хозяин…тварь
Бідні бідні люди