У Болграді виступить популярний український співак

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Болград знову готується до великої музичної події. Після вимушеного перенесення концерту на початку літа довгоочікуваний виступ українського співака Сергія Мироненка разом з його гуртом BAND все ж таки відбудеться — вже 19 вересня на сцені КЗ “Центр культури та дозвілля” Болградської міської ради. Про це дізналася «Бессарабія INFORM».
Як зазначають організатори, Сергій Мироненко & BAND з програмою “Подолаю” — це не просто концерт, а справжня подія, яка об’єднує людей навколо надії, сили та віри в перемогу. Публіка матиме нагоду почути хіти: “Герої”, “Подолаю”, “Тільки б ти одна”, а також нові композиції про любов, віру, єдність і нашу спільну мрію — мир.
«Це виступ, який не залишить байдужим жодного слухача. Голос Сергія — щирий, мужній, сповнений глибини та світла. Він змушує серце битись частіше, а душу — відгукуватись на кожну ноту», – йдеться в афіші.
Сергій Мироненко — співак, волонтер, фіналіст та переможець багатьох музичних телепроєктів “Караоке на Майдані”, “Шанс”, “Наша пісня”, “Українська пісня року”.
Сергій закінчив музичну школу по класу гітари. В 14 років переїхав до Києва і вступив до училища імені Георгія Майбороди на відділення вокалу. Закінчив його достроково та отримав звання артиста-вокаліста. В 15 років став артистом-вокалістом, бандуристом Національної заслуженої капели бандуристів імені Георгія Майбороди. Пізніше вирішив продовжувати навчання і вступив в Київський національний університет культури та мистецтв, тричі змінивши напрям, зупинився на естрадному вокалі.
Працювавши довгі роки, артист нарешті знайшов в собі сили та ризикнув записати альбом, плідно працюючи над власним проєктом.
Додамо, квитки на концерт Сергія Мироненка, що відбудеться в Болграді 19 вересня, можна забронювати вже зараз за телефоном 063 044 91 45 або в касі Центру культури та дозвілля Болградської міської ради. Їх вартість становить від 250 до 450 грн.
Нагадаємо, цього року болградська сцена вже зустрічала зіркових гостей: Анастасію Приходько, дует Каті Бужинської та Михайла Грицкана.

Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Болград
что ни день, то песня и праздник
классный певец, помню его дуэт с Ирой Билык. Я б сходила