На Одещині агрофірма «Евріка» побудувала цех овочевих консервів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Агрофірма «Евріка» з Одещини проводить реконструкцію заводу з перероблення овочів. На підприємстві вже побудовано новий цех, який зараз оснащується новим сучасним обладнанням. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на «Agravery».
«Це устаткування для перероблення цукрової кукурудзи, приймання помідорів, автоклави тощо. У вирощуванні ми користуємось всіма корисними новітніми технологіями, наявними у світі, тримаємо руку на пульсі», – розповів керівник компанії Михайло Білий.
Господарство планує закласти 100 га цукрової кукурудзи. Наявність власних переробних потужностей дозволяє трансформувати врожай у продукцію з додатковою доданою вартістю: томатний сік, пасту, консервовані або очищені томати.
Готові продукти мають тривалий термін зберігання, зручні в транспортуванні, і завдяки цьому «Евріка» може укладати довгострокові контракти, рівномірно постачати товар по всій Україні та частково експортувати його.
Ну нарешті, у нашому регіоні такі цехи були й багато. Добре, що ця галузь відроджується