Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Трамп розчарований діями путіна щодо небажання припинення вогню

Ксенія Переверзєва 1 коментар 3510 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Під час саміту НАТО в Гаазі президент США провів зустріч із президентом України Володимиром Зеленським та висловив йому свою прихильність. Водночас він зайняв жорсткішу позицію щодо росії та зазначив, що все більше розчаровується в російському диктаторі. Про це повідомляє американське видання «Financial Times», передає “Бессарабія INFORM”.


Президент США Дональд Трамп під час саміту НАТО в Гаазі змінив свою позицію щодо країни агресорки росії. Американський лідер наголосив, що все більше розчаровується у путіні та його діях. Після перемовин з Володимиром Зеленським Трамп висловив свою прихильність президенту України.

«володимир путін дійсно повинен закінчити цю війну. Люди гинуть на такому рівні, якого світ не бачив вже давно», – сказав Трамп. 

Президент США коливався у своєму ставленні до російських та українських колег, кульмінацією чого стала сварка в Овальному кабінеті із Зеленським у лютому, після якої Вашингтон тимчасово призупинив свою військову та розвідувальну допомогу Києву.

На противагу цьому, Трамп спочатку демонстрував більше розуміння щодо путіна, якому він кілька разів телефонував і з чиєю командою США вели прямі мирні переговори. Але в останні тижні Трамп дедалі більше розчаровується в російському диктаторі через його максималістські вимоги та відмову погодитися на припинення вогню.

читайте нас в Telegram
guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Андрей
Андрей

бедный бедный трамп

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x